BIMIT-BIS / Autoryzowany serwis i naprawa telefonów komórkowych / Serwis GSM

  • Grunwaldzka 28/1
    80-229 Gdańsk
  • Godziny otwarcia
    pon-pt: 10:00 - 18:00
    sobota: 10:00 - 14:00

Poza naprawami gwarancyjnymi, serwis Bimit-Bis specjalizuje się w pogwarancyjnych wymianach szybek w telefonach czołowych producentów.

Wymiana Szybki – telefony Samsung

Zajmujemy się gwarancyjną jak i pogwarancyjną wymianą szybki wraz z wyświetlaczem w smartfonach marki Samsung takich jak np. S8, S8+, S7, S7 EDGE. Jeśli posiadasz inny model, również zapewnimy Ci naprawę.

Wymiana szybki w telefonach Microsoft

Do niedawna byliśmy autoryzowanym serwisem Microsoft, jednak od 1.06.2017 r. zmieniła się strategia serwisowa tego producenta. Aktualnie świadczymy usługi pogwarancyjne np. wymiany szybki (modułu wyświetlacza) w takich modelach jak np, Lumia 535, Lumia 950 , Lumia 640 czy 640xl.

Wymiana szybki w telefonach Apple – Iphone

Naprawiamy i serwisujemy także telefony marki Apple. Charakteryzujemy się doświadczeniem oraz profesjonalizmem w wymianach szybki wraz z wyświetlaczem takich modeli jak IPHONE 5, IPHONE 5S, IPHONE 5C, IPHONE SE, IPHONE 6, IPHONE 6S, IPHONE 7

Wymiana szybki w telefonach Sony

Użytkownicy telefonów Sony także mogą liczyć na Naszą pomoc w kwestii wymiany szybki i wyświetlacza , np. w modelach Xperia Z, Z1, Z3 czy tez XA.

Wymiana szybki w telefonach LG

Dla posiadaczy telefonów LG również oferujemy pomoc w wymianie uszkodzonych wyświetlaczy czy też szybek dotykowych.

Wymiana Szybki w Huawei

Jeśli masz uszkodzony dotyk w telefonie Huawei możesz przyjść do Nas . Zajmiemy się wymianą szybki lub modułu wyświetlacza w zależności od posiadanego modelu.