BIMIT-BIS / Autoryzowany serwis i naprawa telefonów komórkowych / Serwis GSM

  • Grunwaldzka 28/1
    80-229 Gdańsk
  • Godziny otwarcia
    pon-pt: 10:00 - 18:00
    sobota: 10:00 - 14:00

Kluczowym obszarem działaności Bimit-Bis jest naprawa telefonów. Realizujemy naprawy gwarancyjne jak i nieobjęte gwarancją. Jesteśmy punktem klasy Premium, więc jakość i terminowość napraw telefonów są dla Nas priorytetem.

Autoryzowana naprawa telefonów Samsung

Posiadamy autoryzację wiodącego producenta Samsung i wyspecjalizowaliśmy się w naprawie telefonów tej marki, a modele S8 oraz S8+ naprawiamy w trybie natychmiastowym. Szeroki wachlarz szkoleń, jakim poddawani są Nasi technicy zapewnia szybką obsługę telefonów, które niedawno pojawiły się na rynku między innymi A5 2017 czy A3 2017. Każdy Twój Samsung zgubi u Nas swą usterkę.

Naprawa telefonów Maxcom

Maxcom jest firmą, która specjalizuje się w produkcji telefonów klasycznych. Takie telefony również wymagają naprawy. Najpopularniejszym modelem Maxcom jest MM238. Każdy z tych polskich telefonów u Nas otrzyma nowe życie.

Naprawa telefonów Sony

Telefony, które nie są objęte gwarancją także zostaną u Nas naprawione. Fachowym serwisem obejmujemy telefony Sony z serii Xperia – naprawimy Twoją Zetkę np. Z1, Z2, nie zapominając też o telefonach innych serii, takich jak E5 czy M5.

Naprawa telefonów Huawei

Każdego, komu zdarzyło się nieszczęście w postaci zepsutego telefonu Huawei, który w Polsce cieszy się coraz większą popularnością, zapraszamy do Nas. Dzięki Naszym pracownikom w mig zabierzesz swojego naprawionego P9, P8 lub Y5 do domu.

Naprawa telefonów Apple – iPhone

Apple znajduje uznanie wśród polskich konsumentów, a My wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom oferując fachową naprawę telefonów tej marki. Naprawimy Twojego iPhone – zarówno iPhone 7 jak i starszy model iPhone 4, nie ma przed Nami tajemnic. Wykonamy usługę profesjonalnie i szybko w trosce o Twoje dobro.

Naprawa telefonów LG

Jeśli szukasz pomocy w naprawie swojego LG, ul. Grunwaldzka 28/1 to dla Ciebie rozwiązanie. LG G5, G4 czy K10 – żaden z modeli LG nie jest pominięty w Naszej ofercie. Oferujemy naprawę wszystkich LG.

Naprawa telefonów Microsoft, Lumia, Nokia.

Microsoft to Nasz konik, naprawiamy je najlepiej na Pomorzu. Wszystkie Lumie znajdą u Nas niezbędny ratunek. Mamy bardzo bogate doświadczanie w naprawianiu telefonów Nokia, co pomaga Nam w przeprowadzeniu szybkiej reanimacji 950, 650 czy 920.