BIMIT-BIS / Autoryzowany serwis i naprawa telefonów komórkowych / Serwis GSM

  • Grunwaldzka 28/1
    80-229 Gdańsk
  • Godziny otwarcia
    pon-pt: 10:00 - 18:00
    sobota: 10:00 - 14:00

Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem Telefonów Komórkowych wiodącego producenta firmy Samsung. Nasz punkt jest serwisem klasy Premium oraz jako jeden z 12 punktów w Polsce bierze udział w programie Samsung Guard. Realizujemy naprawy ekspresowe dla najnowszych telefonów Samsung Galaxy S8 i Galaxy S8+.

Kolejnym producentem dla którego wykonujemy serwis gwarancyjny telefonów komórkowych jest polska firma Maxcom. Producent ten specjalizuje się w sprzedaży klasycznych telefonów komórkowych.

Nasza wieloletnia działalność na rynku GSM i współpraca ze wszystkimi liderami rynku telekomunikacyjnego pozwoliła Nam zdobyć ogromne doświadczenie w realizacji napraw urządzeń segmentu komórkowego. Obserwacja potrzeb Naszych klientów, skłoniła Nas do wykonywania również napraw nieobjętych prawami gwarancyjnymi. Jedną z najczęstszych usterek mechanicznych jest uszkodzenie modułu LCD, czyli wyświetlacza. W związku z tym, wyspecjalizowaliśmy się w serwisie pogwarancyjnym, polegającym na wymianie uszkodzonego ekranu u wszystkich czołowych producentów.

Mający swoich wiernych fanów amerykańska firma Apple, produkująca telefony iPhone, dla Naszego serwisu również nie ma tajemnic. Przy użyciu sprawdzonych i niezawodnych wyświetlaczy świadczymy usługi napraw poza gwarancją. Nasz serwis telefonów iPhone jest doskonałym wyborem, aby przywrócić pełną funkcjonalność od najstarszego modelu iPhone 4 do najnowszego iPhone 7.

Historia

Firma Bimit-Bis funkcjonuje z powodzeniem na rynku GSM od 2001 roku. Na przestrzeni lat Naszej działalności wykonywaliśmy autoryzowane usługi dla wszystkich liderów rynku telekomunikacyjnego: Nokia, Sony Ericsson, HTC, Motorola, Sagem, Siemens, Microsoft.

Usługi gwarancyjne:

  • Jesteśmy Autoryzowanym Punktem Serwisowym Samsung klasy PREMIUM.
  • Wykonujemy serwis gwarancyjny telefonów komórkowych dla polskiej firmy Maxcom.

Usługi pogwarancyjne:

Ponad 16-sto letnia działalność na rynku stawia Nasz serwis w gronie najbardziej doświadczonych punktów serwisowych w Polsce. Motywuje Nas to do poszukiwania nowych rozwiązań i ciągłego rozwoju. Wszystko co robimy jest zorientowane na końcowe zadowoleni klientów, dlatego wykonujemy również usługi pozagwarancyjne dla wszystkich czołowych producentów GSM. Nasza specjalizacja to wymiana paneli dotykowych oraz kompletnych modułów LCD.

Sprzedaż:

W Naszym salonie dostaniecie Państwo niemal wszystko do swojego telefonu. Począwszy od ładowarki, poprzez stylowe i eleganckie etui, uchwyt samochodowy, protektor ochronny na wyświetlacz, baterie, kable usb, zestawy słuchawkowe stereo oraz bluetooth, Współpracujemy z wieloma dystrybutorami przez co jesteśmy wstanie zaproponować najlepsze i najtańsze rozwiązania na rynku. Dbamy nieustannie o jakość, podnosimy stale liczbę oferowanych akcesoriów, zawsze jesteśmy w tych obszarach konkurencyjni.

Współpraca

Realizujemy obsługę serwisową napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych dla wszystkich operatorów komórkowych, sieci sprzedaży poza operatorskich, firm oraz punktów naprawczych. Chcesz podjąć z Nami współpracę i przekonać się o fachowości? W maksymalnie krótkim czasie zakończyć swoją reklamację przy zachowaniu konkurencyjnej ceny? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Nami. Zapewniamy obsługę na terenie Trójmiasta, Małego Trójmiasta, Lęborka, Żukowa i Kartuz poprzez bezpośrednie wizyty naszych przedstawicieli.